Architektūrinis betono paviršius

Įmonė „DELTA NOVA“ Lietuvoje atsovauja vokiečių kompaniją RECKLI GmbH, https://www.reckli.com/en/, kuri yra matricų bei medžiagų, skirtų reljefiniam betono paviršiui formuoti gamintoja. Kompanija RECKLI yra savo srities pasaulinis lyderis ir savo arsenale turi labai platų reljefinių matricų spektrą.  RECKLI technologijos leidžia skirtingai formuoti betoninio paviršiaus reljefą, t.y. betoninis paviršius gali būti stilizuojamas kaip mediena, akmuo, mūras, glamžytas audinys ir t.t. Yra galimybė  ant paviršiaus išgauti netgi fotonuotraukos atvaizdą.

Tokios plačios šios technologijos galimybės atveria kelią architektams, dizaineriams, gelžbetonio gamintojams bei užsakovams įgyvendinti praktiškai visas betoninio paviršiaus formavimo idėjas. Matricos yra montuojamos klojiniuose, jos gali būti naudojamos tiek surenkamose, tiek monolitinėse betoninėse konstrukcijose. Galima pasirinkti iš keturių skirtingų panaudijimo variantų:
  • Standartinės matricos, kurių reljefo gylis iki 20 mm (standartiniame kataloge yra daugiau nei 150 skirtingų reljefų);
  • Standartinės matricos, kurių reljefo gylis daugiau nei 20 mm (daugiau nei 50 reljefų);
  • Individualios matricos (įskaitant fotograviūras);
  • Vienkartinės matricos.
Standartinės ir individualios matricos skirtos daugkartiniam, iki 100 kartų panaudojimui, kai yra laikomasi visų gamintojo reikalavimų bei rekomendacijų atliekant matricų montavimo darbus. Mokslo bei technikos laimėjimai leidžia atsirasti ypatingai fotograviūrų technologijai – fotografijos atvaizdo perkėlimui ant betono paviršiaus – Jūs galite užsakyti matricą, atkartojančią bet kokią fotografiją.

Daugiau informacijos rasite čia